Anasayfa / aserola / Aserola Kapsül Soft Jel Şikayet

Aserola Kapsül Soft Jel Şikayet

Aserola kapsül soft jel adına şu ana kadar web sitemiz üzerinden oluşturulan herhangi bir yan etki şikayeti yoktur. Kullanıcılarımızın web sitemizden bizlere yollamış oldukları mesajlarda ürün hakkında teşekkürlerini bizlere iletmektedirler. Tüm müşterilerimize öncelikle iyi dilekleri için bizlerde kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz.

aserola kapsül kullananlar ve kullanıcı yorumları

Aserola kapsül ürünü Tarım Bakanlığı onayı olan bir üründür. Takviye edici onay no: 017856-19.07.2023 olarak kayıtlıdır.

Aserola Kapsül Soft Jel Şikayetvar mı ?

Yukarıda belirttiğimiz üzere aserola kapsül ürününden hiçbir şikayet almadık. Sizde web sitemiz üzerinden üründen sipariş verebilirsiniz. Sınırlı adetlerde stoklarımızda mevcuttur.

kapsül

Acerola Nedir ?

Doğanın büyülü armağanlarından biri olan acerola (Malpighia emarginata), tropikal bölgelerde yetişen küçük, parlak kırmızı meyveleriyle tanınan bir ağaçtır. Aynı zamanda “Barbados kirazı” veya “West Indian cherry” olarak da bilinir. Acerola meyvesi, 1 ila 3 cm çapında küçük, parlak kırmızı renkte ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. Meyvenin tadı ekşi ve tatlı karışımıyla benzersiz bir lezzete sahiptir. Bu özellikleri, acerolayı meyve severler için vazgeçilmez kılar.

Hakkında admin