Anasayfa / aserola / Aserola Kapsül Soft Jel Zararları, Yan Etkileri

Aserola Kapsül Soft Jel Zararları, Yan Etkileri

Aserola kapsül soft jel hakkında bizlere ulaşan hiç bir zarar şikayeti bulunmamaktadır. Müşterilerimizden bizlere ulaşan herhangi bir yan etki şikayeti yada zararları hakkında bir mesaj yoktur. Kullananlardan bizlere web sitemiz üzerinden ulaşan mesajlarda genellikle üründen memnun kaldıklarını ve çevrelerindeki kişilere tavsiye ettikleri yazmaktadır. Öncelikle tüm iyi dilekleriniz için siz sayın müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ürünün herhangi bir yan etkisine şu ana kadar  rastlanmamıştır.

aserola kapsül kullananlar ve kullanıcı yorumları

Aserola kapsül ürünü Tarım Bakanlığı onayı olan bir üründür. Takviye edici onay no: 017856-19.07.2023 olarak kayıtlıdır.

Aserola Kapsül Soft Jel Zararları Var mı ?

Üstte de belirtiğimiz üzere müşteri temsilcilerimize ulaşan hiçbir şikayet yada zarar gördüm, yan etki gördüm diye hiçbir mesaj yoktur. Kullananlar web sitemiz üzerinden bizlere teşekkür mesajları iletmişlerdir.

acerola

Aserola Meyvesi Nasıl Bir Meyvedir ?

Acerola meyvesi, C vitamini açısından oldukça zengindir ve bu nedenle doğal bir C vitamini kaynağı olarak kabul edilir. Aynı zamanda A vitamini, B vitaminleri (B1, B2, B3), demir, kalsiyum, fosfor ve potasyum gibi diğer önemli besin maddelerini de içerir.

Hakkında admin